Wyszukaj domenę:

O HSNet.pl

HSNet.pl powstało na pod koniec 2016 roku jako marka przynależna do Prywatnej Szkoły Podstawowej i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie. Nazwa firmy wzięła się od trzech kierunków oferowanych usług: hostingu, Studia Webdesignu oraz usług związanych z sieciami Ethernet.

Właściciel marki – Jakub Wójtowicz będący uczniem i jednocześnie absolwentem tej szkoły od 7 lat zajmuje się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, zarządzaniem infrastrukturą sieciową i serwerową oraz posiada ponad 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu urządzeniami firm takich jak: Cisco (ukończył kurs CCNA, przygotowuje się do CCNP), HP oraz świadczenia usług w tym zakresie.

 

Polityka firmy

Naszym głównym celem jest zapewnienie konkurencyjnej oferty względem innych firm. Dążymy do tego poprzez zapewnienie cen będących rzeczywistymi cenami, jakie chcielibyśmy otrzymać za usługi, wystarczającymi do zaspokojenia potrzeb finansowych firmy. Ceny za usługi hostingu dostosowujemy do możliwości finansowych klienta oraz potrzeb. Dzięki temu zasoby serwerów nie marnują się i są wykorzystywane optymalnie.

Ponieważ firma HSNet cały czas się rozwija, dążymy do zwiększenia jakości oferowanych usług oraz ciągłej rozbudowy infrastruktury.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.